Sperli Bio salátová směs, výsevní pásek
Směs baby leaf s výsevním páskem
100,00 Kč
(včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Směs listového salátu k postupnému sběru
- Rychle rostoucí
- Odrůda vhodná k dalšímu množení ze semen
-
Bio
K tomu se hodí
Popis
Rychle rostoucí směs listového salátu k řezu z odrůd Cilinet a Tamarindo se může opakovaně sklízet podle potřeby a je vhodná také pro pěstování v nádobách.
| Termín výsevu: | červen, červenec |
|---|---|
| Vzdálenost při výsadbě: | 15 cm |
| Sklizeň: | září, říjen, listopad |
| Produkt č. | SP-82480 |
|---|---|
| Obsah: | 1 ks |
| EAN: | 4001523824803 |
| Výrobce č. | 82480 |
| Místo výsevu: | volně na záhon |
| Vystačí přibližně na: | 3 m |
| Hloubka výsadby: | 0,5 až 1 cm |
| Umístění: | slunce až polostín, slunné stanoviště, polostín |
| Značení: | Bio |
| Vlastnosti: | certifikováno jako bio |
| Druh zeleniny: | listová |
| K dispozici jako: | osivové pásky |
| Doba setí: | červenec, červen |
Právní informace
| Výrobce: | Sperli GmbH, Freckenhorster Str. 32, D-48351, Everswinkel, Německo, w.guth@sperli.de, www.sperli.de |
|---|