Sperli Zaječí ocásek „Bunny Tails“
Lagurus ovatus
80,00 Kč
(včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Nízkého vzrůstu a kompaktní
- Ideální jako půdopokryvná rostlina
- Jednoletá
- Výsev: od dubna
Popis
Tato jednoletá okrasná tráva dorůstá pouze do výšky 20 cm a výborně se hodí jako půdopokryvná rostlina i do skalek, nádob, na patio a pro krajinářské úpravy.
Naše tipy:
- Teplota klíčení: 15 až 18°C
- Upřednostňuje suchá a slunná stanoviště
| Termín výsevu: | duben, květen, červen |
|---|---|
| Vzdálenost při výsadbě: | cca 10 x 10 cm |
| Doba klíčení: | 10 až 14 dní |
| Barva květů: | zelené odstíny, hnědé odstíny |
| Produkt č. | SP-87579 |
|---|---|
| Obsah: | 1 balení |
| EAN: | 4001523875799 |
| Výrobce č. | 87579 |
| Místo výsevu: | volně na záhon, květináče, misky a truhlíky (venkovní), předpěstování |
| Vystačí přibližně na: | 50 rostlin |
| Hloubka výsadby: | 0 až 0,5 cm |
| Výška růstu: | až 30 cm |
| Umístění: | slunné stanoviště |
| Botanický název: | Lagurus ovatus |
| K dispozici jako: | porcované osivo |
| Doba setí: | duben, červen, květen |
Právní informace
| Výrobce: | Sperli GmbH, Freckenhorster Str. 32, D-48351, Everswinkel, Německo, w.guth@sperli.de, www.sperli.de |
|---|