Arche Noah Bio fenykl kořenný "Steinschreiber"
Foeniculum vulgare var. dulce
100,00 Kč
(včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Vytrvalá odrůda
- Ke kořenění a jako čaj
- Rostlina pro užitečný hmyz
Popis
Tento vytrvalý fenykl kořenný lze při včasném výsevu sklízet již v prvním roce. Jeho listy a semena lze použít jako koření do pokrmů i jako čaj. Navíc poskytuje včelám, motýlům a dalšímu užitečnému hmyzu hodnotný zdroj potravy.
Naše tipy:
- Teplota klíčení: 15 až 18 °C
- Světločivné semeno – při výsevu nezakrývejte osivo zeminou
- Dokud porost nezhoustne, je třeba v prvních dvou měsících udržovat půdu bez plevele
| Termín výsevu: | duben, květen |
|---|---|
| Vzdálenost při výsadbě: | 30 x 60 cm |
| Doba klíčení: | 14 až 28 dní |
| Sklizeň: | několik měsíců po výsevu |
| Produkt č. | ARC-12880 |
|---|---|
| Obsah: | 1 balení |
| EAN: | 9010161132268 |
| Výrobce č. | 12880 |
| Místo výsevu: | volně na záhon |
| Vystačí přibližně na: | 150 rostlin |
| Hloubka výsadby: | 0 cm |
| Výška růstu: | až 2 m |
| Umístění: | slunné stanoviště |
| Vlastnosti: | certifikováno jako bio, přátelský ke včelám |
| K dispozici jako: | porcované osivo |
| Doba setí: | duben, květen |
Právní informace
| Výrobce: | Arche Noah / Vielfalt erleben GmbH, Obere Straße 40, 3553, Schiltern, Rakousko, gertraud.unterberger@arche-noah.at, www.arche-noah.at |
|---|