Bingenheimer Saatgut Brutnák
Borago officinalis
60,00 Kč
(včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Jedlé listy a květy
- Jemná okurková chuť
- Jednoletka
- Výsev: od dubna
Popis
Tato kořeninová rostlina je vhodná pro pěstování na volné půdě i v květináči a navíc je dobrou rostlinou pro hmyz. Její listy se sklízejí mladé a používají se čerstvé. Také květy jsou díky své jemné okurkové chuti stejně chutným jako dekorativním doplňkem mnoha pokrmů.
| Termín výsevu: | duben, květen, červen |
|---|---|
| Vzdálenost při výsadbě: | cca 30 x 20 cm |
| Sklizeň: | květen, červen, červenec, srpen, září, říjen |
| Produkt č. | BS-K18 |
|---|---|
| Obsah: | 1 balení |
| EAN: | 4260012641721 |
| Výrobce č. | K18 |
| Místo výsevu: | volně na záhon, květináče, misky a truhlíky (venkovní) |
| Vystačí přibližně na: | 10 m² |
| Hloubka výsadby: | 0,5 až 1 cm |
| Umístění: | slunné stanoviště |
| Botanický název: | Borago officinalis |
| Obsah: | 1,5 g |
| Vlastnosti: | certifikováno jako bio, Demeter |
| K dispozici jako: | porcované osivo |
| Doba setí: | duben, červen, květen |
Právní informace
| Výrobce: | Bingenheimer Saatgut AG, Kronstrasse 24, 61209, Echzell-Bingenheim, Rakousko, jakob.rennschmid@bingenheimersaatgut.de, www.bingenheimersaatgut.de |
|---|