Bingenheimer Saatgut Černucha damašská
Nigella damascena
80,00 Kč
(včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Filigránové květy
- Přátelská k hmyzu
- Skvělá k řezu i k sušení
- Výsev: od března
Popis
Nebesky modré květy a jemně zpeřené listy dodávají této letničce obzvláště jemný vzhled. Její semeníky, které se objevují po odkvětu, jsou skvělé jako sušené květiny.
Naše tipy:
- Vhodná pro profesionální pěstování k řezu
- Nenáročná záhonová rostlina
- Relativně odolná vůči slimákům
- Květiny k řezu stříhejte brzy ráno, květiny k sušení v poledne: stonky seřízněte šikmo
- Přátelská k hmyzu
| Termín výsevu: | březen, duben, květen, září |
|---|---|
| Vzdálenost při výsadbě: | 15 x 20 cm |
| Doba květu: | červen, červenec, srpen, září |
| Barva květů: | modré odstíny |
| Produkt č. | BS-B350 |
|---|---|
| Obsah: | 1 balení |
| EAN: | 4260012641523 |
| Výrobce č. | B350 |
| Místo výsevu: | volně na záhon |
| Vystačí přibližně na: | 200 rostlin |
| Řezané květiny: | ano |
| Hloubka výsadby: | 1 cm |
| Použití: | záhony a na řez do vázy, pastva pro hmyz |
| Výška růstu: | 40 až 50 cm |
| Umístění: | slunné stanoviště |
| Botanický název: | Nigella damascena |
| Obsah: | 1 g |
| Vlastnosti: | certifikováno jako bio, Demeter |
| K dispozici jako: | porcované osivo |
| Doba setí: | duben, březen, květen, září |
Právní informace
| Výrobce: | Bingenheimer Saatgut AG, Kronstrasse 24, 61209, Echzell-Bingenheim, Rakousko, jakob.rennschmid@bingenheimersaatgut.de, www.bingenheimersaatgut.de |
|---|