Bingenheimer Saatgut Hledík
Antirrhinum majus
80,00 Kč
(včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Velmi bohatě kvete
- Krásná květina k řezu
- Jedlé květy
- Výsev: od března
Popis
Tato oblíbená rostlina z venkovských zahrad nadchne svými četnými barevnými a příjemně vonícími květy. Na chráněných stanovištích je často vytrvalá a skvěle se hodí také jako květina k řezu.
Naše tipy:
- Doporučujeme předpěstování a pozdější pikýrování
- Skvělá květina k řezu-řežte brzy ráno, když květy ještě nejsou zcela otevřené; stonky seřízněte šikmo
- Vhodné k řezu, když je ve spodní části hroznu otevřeno 3-5 květů
- Relativně odolné vůči slimákům
- Jedlé květy-skvělé jako dekorace do salátů a mnoha dalších pokrmů
| Termín výsevu: | březen, duben, květen |
|---|---|
| Vzdálenost při výsadbě: | 20 x 35 cm |
| Doba květu: | červenec, srpen, září, říjen |
| Barva květů: | směs barev, červené odstíny, žluté odstíny, růžové odstíny, světlé až bílé odstíny |
| Produkt č. | BS-B119 |
|---|---|
| Obsah: | 1 balení |
| EAN: | 4260012645767 |
| Výrobce č. | B119 |
| Místo výsevu: | předpěstování |
| Vystačí přibližně na: | 750 rostlin |
| Řezané květiny: | ano |
| Hloubka výsadby: | 0,5 cm |
| Použití: | záhony a na řez do vázy, záhon a květináč |
| Výška růstu: | 30 až 60 cm |
| Umístění: | slunné stanoviště |
| Botanický název: | Antirrhinum majus |
| Obsah: | 0,15 g |
| Vlastnosti: | certifikováno jako bio, Demeter |
| K dispozici jako: | porcované osivo |
| Doba setí: | duben, březen, květen |
Právní informace
| Výrobce: | Bingenheimer Saatgut AG, Kronstrasse 24, 61209, Echzell-Bingenheim, Rakousko, jakob.rennschmid@bingenheimersaatgut.de, www.bingenheimersaatgut.de |
|---|