Bingenheimer Saatgut Hledík popínavý
Asarina scandens
90,00 Kč
(včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Rychle rostoucí
- Přírodní zástěna
- Výška růstu: až 2 m
- Výsev: březen
Popis
Tato jemná popínavá rostlina vytváří četné filigránové květy v nádherných levandulových a fialových tónech, které jsou orámovány hustými, světle zelenými listy a kvetou až do prvních mrazů. Je nenáročná a roste v téměř jakékoli zahradní půdě.
\n\nNaše tipy:
\n\n- \n\t
- Doporučujeme předpěstování a následné pikýrování \n\t
- Předpěstování v březnu, výsadba od poloviny května \n\t
- Ideální pro ozelenění vchodových oblouků, pergol a plotů \n\t
- Skvělá jako přírodní zástěna \n
| Termín výsevu: | březen |
|---|---|
| Vzdálenost při výsadbě: | cca 20 x 20 cm |
| Doba květu: | červenec, srpen, září, říjen |
| Barva květů: | fialové odstíny |
| Produkt č. | BS-B122 |
|---|---|
| Obsah: | 1 balení |
| EAN: | 4260012642322 |
| Výrobce č. | B122 |
| Místo výsevu: | předpěstování |
| Vystačí přibližně na: | 150 rostlin |
| Hloubka výsadby: | 0,5 cm |
| Použití: | liána / kvetoucí pnoucí rostlina |
| Výška růstu: | 200 cm |
| Umístění: | slunce až polostín, slunné stanoviště, slunné chráněné stanoviště, polostín |
| Botanický název: | Asarina scandens |
| Obsah: | 0,1 g |
| Vlastnosti: | certifikováno jako bio, Demeter |
| K dispozici jako: | porcované osivo |
| Doba setí: | březen |
Právní informace
| Výrobce: | Bingenheimer Saatgut AG, Kronstrasse 24, 61209, Echzell-Bingenheim, Rakousko, jakob.rennschmid@bingenheimersaatgut.de, www.bingenheimersaatgut.de |
|---|