Bingenheimer Saatgut Lichořeřišnice - dětská edice
Tropaeolum majus
60,00 Kč
(včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Jedlá dekorace na talíř
- Nádherná hra barev
- Ideální pro květináče a balkony
- Výsev: od března
Popis
Tato nepopínavá směs vytváří jednoduché květy, které jsou stejně jako listy jedlé a svou chutí připomínající řeřichu obohacují řadu pokrmů. Díky své kouzelné hře barev v červené, oranžové a žluté jsou navíc velmi dekorativní již na zahradě a představují ideální rostlinu pro horlivé mladé zahradníky.
Naše tipy:
- Pro lepší klíčivost se doporučuje semena před výsevem na pět dní zchladit při teplotě 5 °C
- Vhodné také pro pěstování v nádobách a balkonových truhlících
| Termín výsevu: | březen, duben, květen |
|---|---|
| Vzdálenost při výsadbě: | cca 30 x 30 cm |
| Doba květu: | červen, červenec, srpen, září, říjen, listopad |
| Barva květů: | červené odstíny, žluté odstíny, oranžové odstíny |
| Produkt č. | BS-B418 |
|---|---|
| Obsah: | 1 balení |
| EAN: | 4260012646030 |
| Výrobce č. | B418 |
| Místo výsevu: | volně na záhon, květináče, misky a truhlíky (venkovní) |
| Vystačí přibližně na: | 8 rostlin |
| Hloubka výsadby: | 1 cm |
| Výška růstu: | 60 cm |
| Umístění: | slunné stanoviště |
| Botanický název: | Tropaeolum majus |
| Obsah: | 15 semen |
| Vlastnosti: | certifikováno jako bio, Demeter |
| K dispozici jako: | porcované osivo |
| Doba setí: | duben, březen, květen |
Právní informace
| Výrobce: | Bingenheimer Saatgut AG, Kronstrasse 24, 61209, Echzell-Bingenheim, Rakousko, jakob.rennschmid@bingenheimersaatgut.de, www.bingenheimersaatgut.de |
|---|