elho Kulatý květináč „brussels“ 16 cm, White
Oblíbenec po mnoho let
130,00 Kč
(včetně 21% DPH
Vlastnosti
- Pro vnitřní použití
- Nadčasový vzhled
- Velmi odolná kvalita
Popis
| Produkt č. | EL-5641521615000 |
|---|---|
| Obsah: | 1 ks |
| EAN: | 8711904071189 |
| Výrobce č. | 5641521615000 |
| Materiál: | recyklovaný plast, recyklovaný plast |
| Oblast použití - květináče a pěstební nádoby: | indoor |
| Materiál: | plast |
| Tvar: | kulatý |
| Barva: | zelená |
| Šířka: | 15,9 cm |
| Výška: | 14,6 cm |
| Objem: | 2,2 l |
| Vlastnosti: | odolný vůči UV záření, odolný proti mrazu, nerozbitný, 100 % recyklovatelný, udržitelně vyrobený, odolný vůči povětrnostním vlivům |
| Hmotnost: | 160 g |
| Typ produktu: | květináče |
| Produktové řady: | elho brussels |
elho záruční podmínky
elho
Právní informace
| Výrobce: | Elho B.V., Atlasstraat 11, 5047 RG, Tilburg, Nizozemsko, info@elho.nl, www.elho.com |
|---|