elho Kulatý květináč „jazz“ 35 cm, Amber Yellow
Zářivé barvy pro Váš domov
853,92 Kč 949,00 Kč -10%
(včetně 21% DPH
Vlastnosti
- Reliéfní povrch
- Z recyklovaného plastu
- Velikost: cca Ø 35 × V 32 cm
Popis
| Produkt č. | EL-2943203511900 |
|---|---|
| Obsah: | 1 ks |
| EAN: | 8711904541224 |
| Výrobce č. | 2943203511900 |
| Použití: | indoor |
| Materiál: | recyklovaný plast, recyklovaný plast |
| Oblast použití - květináče a pěstební nádoby: | indoor |
| Materiál: | plast |
| Tvar: | kulatý |
| Barva: | bílá, červená, žlutá, fialová |
| Šířka: | 34,5 cm |
| Výška: | 32,2 cm |
| Objem: | 22,5 l |
| Vlastnosti: | odolný vůči UV záření, nerozbitný, 100 % recyklovatelný, udržitelně vyrobený |
| Hmotnost: | 1470 g |
| Typ produktu: | květináče |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktové řady: | elho jazz |
elho záruční podmínky
elho
Příslušenství
Právní informace
| Výrobce: | Elho B.V., Atlasstraat 11, 5047 RG, Tilburg, Nizozemsko, info@elho.nl, www.elho.com |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro elho Kulatý květináč „jazz“ 35 cm (čeština)
1 hodnocení v jiných jazycích
4,5 z 5 hvězdiček
| 5 hvězdiček | | 1 | (50%) |
|---|---|---|---|
| 4 hvězdičky | | 1 | (50%) |
| 3 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 2 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 1 hvězdička | | 0 | (0%) |
2 hodnocení
Zatím neexistují žádné recenze v jazyce čeština, pouze 1 hodnocení v jiných jazycích.
- Nejsou k dispozici žádné zákaznické recenze.