elho Kulatý květináč „vibia campana“ 30 cm, Silk White
Lze ponechat venku po celý rok
237,02 Kč 250,00 Kč -5%
(včetně 21% DPH
Vlastnosti
- Hrubozrnná struktura
- Z recyklovaného plastu
- Mrazuvzdorný
Popis
| Produkt č. | EL-724829045100 |
|---|---|
| Obsah: | 1 ks |
| EAN: | 8711904496463 |
| Výrobce č. | 724829045100 |
| Použití: | indoor, outdoor |
| Materiál: | recyklovaný plast, recyklovaný plast |
| Oblast použití - květináče a pěstební nádoby: | outdoor |
| Tvar: | kulatý |
| Barva: | bílá, šedá, žlutá, zelená |
| Šířka: | 30 cm |
| Výška: | 24,8 cm |
| Objem: | 11,3 l |
| Vlastnosti: | odolný vůči UV záření, odolný proti mrazu, možný odtok vody, nerozbitný, 100 % recyklovatelný, udržitelně vyrobený, odolný vůči povětrnostním vlivům |
| Hmotnost: | 505 g |
| Typ produktu: | květináče |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktové řady: | elho vibia |
elho záruční podmínky
elho
Právní informace
| Výrobce: | Elho B.V., Atlasstraat 11, 5047 RG, Tilburg, Nizozemsko, info@elho.nl, www.elho.com |
|---|