elho Květináč „the winery collection“ 18 cm, Bordeaux Red
Z plastového odpadu z francouzských vinic
247,02 Kč 280,00 Kč -12%
(včetně 21% DPH
Vlastnosti
- Vyrobeno z plastových vinařských provázků
- Z francouzských vinic
- Zářivé barvy odolné vůči UV záření
Popis
| Produkt č. | EL-2511701870600 |
|---|---|
| Obsah: | 1 ks |
| EAN: | 8711904535780 |
| Výrobce č. | 2511701870600 |
| Materiál: | recyklovaný plast, recyklovaný plast |
| Oblast použití - květináče a pěstební nádoby: | indoor |
| Materiál: | plast |
| Tvar: | kulatý |
| Barva: | červená, fialová |
| Šířka: | 18,3 cm |
| Výška: | 16,8 cm |
| Objem: | 3,6 l |
| Vlastnosti: | nerozbitný, 100 % recyklovatelný, udržitelně vyrobený |
| Hmotnost: | 276 g |
| Typ produktu: | květináče |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktové řady: | elho winery collection |
elho záruční podmínky
elho
Právní informace
| Výrobce: | Elho B.V., Atlasstraat 11, 5047 RG, Tilburg, Nizozemsko, info@elho.nl, www.elho.com |
|---|