La Ferme de Sainte Marthe Bazalka 'Géant Monstrueux Mammouth'
Ocimum basilicum
110,00 Kč
(včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Mamutí odrůda
- Extra velké listy
- Intenzivní vůně
-
Bio
K tomu se hodí
Popis
Tato odrůda bazalky má obzvláště velké listy a vydává intenzivní vůni. Bazalku je nejlepší sázet mezi rostliny rajčat, protože ty z této aromatické bylinky profitují. Pro uchování ji naložte do olivového oleje nebo ji zamrazte s vodou v nádobách na ledové kostky.
| Termín výsevu: | březen, duben, květen |
|---|---|
| Vzdálenost při výsadbě: | 50 cm |
| Doba klíčení: | 10 dní |
| Sklizeň: | červen, červenec, srpen, září, říjen |
| Produkt č. | FSM-1291A |
|---|---|
| Obsah: | 1 balení |
| EAN: | 3569520036762 |
| Výrobce č. | 1291A |
| Místo výsevu: | volně na záhon, pařeniště a skleník |
| Výška růstu: | 40 cm |
| Umístění: | slunné stanoviště |
| Značení: | Bio |
| Botanický název: | Ocimum basilicum |
| Obsah: | 200 semen |
| Vlastnosti: | certifikováno jako bio |
| K dispozici jako: | porcované osivo |
| Doba setí: | duben, březen, květen |
Právní informace
| Výrobce: | SAS Ferme de Sainte Marthe, 3 route de la Plotiniere-Brain sur l'Authion, 49800, Loire Authion, Francie, kommerziell@fermedesaintemarthe.com, www.fermedesaintemarthe.com |
|---|