La Ferme de Sainte Marthe Bazalka 'Marseillais'
Ocimum basilicum
110,00 Kč
(včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Z Provence
- Malé, světle zelené listy
- Nádherně vonící
-
Bio
Popis
Keříčkovitě rostoucí odrůda bazalky z Provence. Četné malé listy mají světle zelenou barvu a šíří nádhernou vůni. Ve středomořské kuchyni je nepostradatelným společníkem.
| Termín výsevu: | březen, duben, květen |
|---|---|
| Vzdálenost při výsadbě: | 50 cm |
| Doba klíčení: | 10 dní |
| Sklizeň: | červen, červenec, srpen, září, říjen |
| Produkt č. | FSM-1396A |
|---|---|
| Obsah: | 1 balení |
| EAN: | 3569520037042 |
| Výrobce č. | 1396A |
| Místo výsevu: | pařeniště a skleník, misky a nádoby (vnitřní) |
| Výška růstu: | 30 cm |
| Umístění: | slunné stanoviště |
| Značení: | Bio |
| Botanický název: | Ocimum basilicum |
| Obsah: | 200 semen |
| Vlastnosti: | certifikováno jako bio |
| K dispozici jako: | porcované osivo |
| Doba setí: | duben, březen, květen |
Právní informace
| Výrobce: | SAS Ferme de Sainte Marthe, 3 route de la Plotiniere-Brain sur l'Authion, 49800, Loire Authion, Francie, kommerziell@fermedesaintemarthe.com, www.fermedesaintemarthe.com |
|---|