La Ferme de Sainte Marthe Bob zahradní "Aguadulce à Très Longue Cosse"
Vicia faba
170,00 Kč
(včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Velké lusky
- Dosahují délky až 40 cm
- Masitá zrna
-
Bio
K tomu se hodí
Popis
Bob zahradní s velkými lusky, které mohou dosáhnout délky až 40 cm. Uvnitř se nachází 8 až 9 masitých zrn. Tyto boby se skvěle hodí ke kukuřici, bramborám, artyčokům a salátu.
| Termín výsevu: | únor, březen, duben |
|---|---|
| Vzdálenost při výsadbě: | 15 cm |
| Doba klíčení: | 15 až 20 dní |
| Sklizeň: | květen, červen, červenec |
| Produkt č. | FSM-2327A |
|---|---|
| Obsah: | 1 balení |
| EAN: | 3569520039602 |
| Výrobce č. | 2327A |
| Místo výsevu: | volně na záhon |
| Výška růstu: | 90 až 100 cm |
| Umístění: | slunné stanoviště |
| Značení: | Bio |
| Botanický název: | Vicia faba |
| Obsah: | 80 g |
| Vlastnosti: | certifikováno jako bio |
| Druh zeleniny: | luštěniny |
| K dispozici jako: | porcované osivo |
| Doba setí: | duben, únor, březen |
Právní informace
| Výrobce: | SAS Ferme de Sainte Marthe, 3 route de la Plotiniere-Brain sur l'Authion, 49800, Loire Authion, Francie, kommerziell@fermedesaintemarthe.com, www.fermedesaintemarthe.com |
|---|