La Ferme de Sainte Marthe Brokolice "à Jets Sessantina"
Brassica oleracera botrytis cymosa
90,00 Kč
(včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Raná a produktivní odrůda
- Sklizeň po 60 dnech
- Příjemná chuť
-
Bio
Popis
Produktivní odrůda brokolice "à Jets Sessantina" je připravena ke sklizni již po 60 dnech. Chuť je příjemná a připomíná kapustu a sladkou hořčici. Listy, stonky a květenství lze podobně jako chřest dusit a restovat.
| Termín výsevu: | září, říjen, listopad |
|---|---|
| Vzdálenost při výsadbě: | 60 cm |
| Doba klíčení: | 15 až 20 dní |
| Sklizeň: | září, říjen, listopad, prosinec |
| Produkt č. | FSM-1967A |
|---|---|
| Obsah: | 1 balení |
| EAN: | 3569520038865 |
| Výrobce č. | 1967A |
| Místo výsevu: | volně na záhon |
| Výška růstu: | 50 až 70 cm |
| Umístění: | slunce až polostín, slunné stanoviště, polostín |
| Značení: | Bio |
| Botanický název: | Brassica oleracea |
| Obsah: | 200 semen |
| Vlastnosti: | certifikováno jako bio |
| Druh zeleniny: | květová, košťálová |
| K dispozici jako: | porcované osivo |
| Doba setí: | listopad, říjen, září |
Právní informace
| Výrobce: | SAS Ferme de Sainte Marthe, 3 route de la Plotiniere-Brain sur l'Authion, 49800, Loire Authion, Francie, kommerziell@fermedesaintemarthe.com, www.fermedesaintemarthe.com |
|---|