La Ferme de Sainte Marthe Cuketa "Verte Non Coureuse des Maraîchers"
Cucurbita pepo
130,00 Kč
(včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Vzpřímený růst
- Kyjovité plody
- Mnohostranné využití
-
Bio
Popis
Vynikající odrůda cukety se vzpřímeným růstem a kyjovitými plody, které dosahují délky cca 18 cm. Cuketu lze v kuchyni využít mnoha způsoby a hodí se dokonce i do sladkých pokrmů.
| Termín výsevu: | duben, květen, červen |
|---|---|
| Vzdálenost při výsadbě: | 100 cm |
| Doba klíčení: | 10 až 15 dní |
| Sklizeň: | červen, červenec, srpen |
| Produkt č. | FSM-1506A |
|---|---|
| Obsah: | 1 balení |
| EAN: | 3569520037431 |
| Výrobce č. | 1506A |
| Místo výsevu: | volně na záhon |
| Výška růstu: | 100 cm |
| Umístění: | slunné stanoviště |
| Značení: | Bio |
| Botanický název: | Cucurbita pepo |
| Obsah: | 15 semen |
| Vlastnosti: | certifikováno jako bio |
| Druh zeleniny: | plodová |
| K dispozici jako: | porcované osivo |
| Doba setí: | duben, červen, květen |
Právní informace
| Výrobce: | SAS Ferme de Sainte Marthe, 3 route de la Plotiniere-Brain sur l'Authion, 49800, Loire Authion, Francie, kommerziell@fermedesaintemarthe.com, www.fermedesaintemarthe.com |
|---|