La Ferme de Sainte Marthe dýně "Potimarron"
Cucurbita maxima
130,00 Kč
(včetně 12% DPH
Vlastnosti
- odrůda typu hokkaido
- plody o hmotnosti 1 – 3 kg
- jemná slupka
-
Bio
Popis
Tato odrůda typu hokkaido vyvine na jedné rostlině 2 až 5 plodů o hmotnosti přibližně 1 až 3 kg. Slupka je tenká a jemná a dužina má oranžovo-žlutou barvu. Ideální pro přípravu pyré, paštik, gratinovaných pokrmů a polévek.
| Termín výsevu: | duben, květen, červen |
|---|---|
| Vzdálenost při výsadbě: | 200 cm |
| Doba klíčení: | 5 až 10 dní |
| Sklizeň: | září, říjen, listopad |
| Produkt č. | FSM-1000A |
|---|---|
| Obsah: | 1 balení |
| EAN: | 3569520035550 |
| Výrobce č. | 1000A |
| Místo výsevu: | volně na záhon |
| Výška růstu: | 2 až 4 m |
| Umístění: | slunné stanoviště |
| Značení: | Bio |
| Botanický název: | Cucurbita maxima |
| Obsah: | 15 semen |
| Vlastnosti: | certifikováno jako bio |
| Druh zeleniny: | plodová |
| K dispozici jako: | porcované osivo |
| Doba setí: | duben, červen, květen |
Právní informace
| Výrobce: | SAS Ferme de Sainte Marthe, 3 route de la Plotiniere-Brain sur l'Authion, 49800, Loire Authion, Francie, kommerziell@fermedesaintemarthe.com, www.fermedesaintemarthe.com |
|---|