La Ferme de Sainte Marthe Fazole "Neckarkonigin Filet Sans Fil Mangetout"
Phaseolus vulgaris
170,00 Kč
(včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Odolná odrůda
- Bez vláken
- Pevná konzistence
-
Bio
Popis
Odolná tyčková fazole, která poskytuje dobré výnosy i za nepříznivého počasí. Dlouhé, tenké lusky jsou bez vláken a mají pevnou, masitou konzistenci.
| Termín výsevu: | květen, červen |
|---|---|
| Vzdálenost při výsadbě: | 25 cm |
| Doba klíčení: | 10 až 15 dní |
| Sklizeň: | červenec, srpen, září, říjen |
| Produkt č. | FSM-2335A |
|---|---|
| Obsah: | 1 balení |
| EAN: | 3569520027951 |
| Výrobce č. | 2335A |
| Místo výsevu: | volně na záhon |
| Výška růstu: | 200 až 300 cm |
| Umístění: | slunné stanoviště |
| Značení: | Bio |
| Botanický název: | Phaseolus vulgaris |
| Obsah: | 80 g |
| Vlastnosti: | certifikováno jako bio |
| Druh zeleniny: | luštěniny |
| K dispozici jako: | porcované osivo |
| Doba setí: | červen, květen |
Právní informace
| Výrobce: | SAS Ferme de Sainte Marthe, 3 route de la Plotiniere-Brain sur l'Authion, 49800, Loire Authion, Francie, kommerziell@fermedesaintemarthe.com, www.fermedesaintemarthe.com |
|---|