La Ferme de Sainte Marthe hrách dřeňový zakrslý 'Karina'
Pisum sativum
170,00 Kč
(včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Výnosná odrůda
- Jemný hrášek
- Sklizeň od května
-
Bio
Popis
Výnosná odrůda dřeňového hrachu s jemnými, rozplývajícími se zrny. Rostlina je silná a odolná. Sklízet lze již od května.
| Termín výsevu: | únor, březen, duben, květen, červen |
|---|---|
| Vzdálenost při výsadbě: | 15 - 20 cm |
| Doba klíčení: | 8 až 10 dní |
| Sklizeň: | květen, červen, červenec, srpen, září, říjen |
| Produkt č. | FSM-2325A |
|---|---|
| Obsah: | 1 balení |
| EAN: | 3569520039589 |
| Výrobce č. | 2325A |
| Místo výsevu: | volně na záhon |
| Výška růstu: | 50 cm |
| Umístění: | slunné stanoviště |
| Značení: | Bio |
| Botanický název: | Pisum sativum |
| Obsah: | 80 g |
| Vlastnosti: | certifikováno jako bio |
| Druh zeleniny: | luštěniny |
| K dispozici jako: | porcované osivo |
| Doba setí: | duben, únor, červen, březen, květen |
Právní informace
| Výrobce: | SAS Ferme de Sainte Marthe, 3 route de la Plotiniere-Brain sur l'Authion, 49800, Loire Authion, Francie, kommerziell@fermedesaintemarthe.com, www.fermedesaintemarthe.com |
|---|