La Ferme de Sainte Marthe Koriandr
Koriandrum sativum
90,00 Kč
(včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Výrazné aroma
- Všestranné využití
- Ideální pro asijskou kuchyni
-
Bio
Popis
Díky svému výraznému aroma se koriandr skvěle hodí do polévek, k zelenině, rybám nebo drůbeži. Koriandr hraje důležitou roli především v orientální a asijské kuchyni.
| Termín výsevu: | duben, květen |
|---|---|
| Vzdálenost při výsadbě: | 20 cm |
| Doba klíčení: | 20 až 30 dní |
| Sklizeň: | květen, červen, červenec, srpen, září, říjen |
| Produkt č. | FSM-1053A |
|---|---|
| Obsah: | 1 balení |
| EAN: | 3262810803456 |
| Výrobce č. | 1053A |
| Místo výsevu: | volně na záhon, květináče, misky a truhlíky (venkovní) |
| Výška růstu: | 50 cm |
| Umístění: | slunce až polostín, slunné stanoviště, polostín |
| Značení: | Bio |
| Botanický název: | Koriandrum sativum |
| Obsah: | 200 semen |
| Vlastnosti: | mrazuvzdorný, certifikováno jako bio |
| K dispozici jako: | porcované osivo |
| Doba setí: | duben, květen |
Právní informace
| Výrobce: | SAS Ferme de Sainte Marthe, 3 route de la Plotiniere-Brain sur l'Authion, 49800, Loire Authion, Francie, kommerziell@fermedesaintemarthe.com, www.fermedesaintemarthe.com |
|---|