La Ferme de Sainte Marthe Kukuřice na popcorn 'Fraise'
Zea mays
110,00 Kč
(včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Dekorativní odrůda
- Červená, jedlá zrna
- Sklizeň od srpna
-
Bio
Popis
Dekorativní odrůda s červenými zrny. S trochou oleje, karamelu, cukru nebo soli je to opravdový požitek.
Tip: Kukuřici a fazole lze pěstovat společně – fazole se mohou krásně pnout po vysokých stéblech kukuřice.
| Termín výsevu: | květen |
|---|---|
| Vzdálenost při výsadbě: | 25 - 30 cm |
| Doba klíčení: | 10 až 15 dní |
| Sklizeň: | srpen, září, říjen |
| Produkt č. | FSM-1296A |
|---|---|
| Obsah: | 1 balení |
| EAN: | 3569520036779 |
| Výrobce č. | 1296A |
| Místo výsevu: | volně na záhon |
| Výška růstu: | 100 cm |
| Umístění: | slunné stanoviště |
| Značení: | Bio |
| Botanický název: | Zea mays |
| Obsah: | 50 semen |
| Vlastnosti: | certifikováno jako bio |
| Druh zeleniny: | plodová |
| K dispozici jako: | porcované osivo |
| Doba setí: | květen |
Právní informace
| Výrobce: | SAS Ferme de Sainte Marthe, 3 route de la Plotiniere-Brain sur l'Authion, 49800, Loire Authion, Francie, kommerziell@fermedesaintemarthe.com, www.fermedesaintemarthe.com |
|---|