La Ferme de Sainte Marthe Ledový salát "Iceberg Reine des Glaces"
Lactuca sativa var. capitata
110,00 Kč
(včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Kompaktní tvar
- Křupavé listy salátu
- Odolný vůči chladu
-
Bio
Popis
Ledový salát "Iceberg Reine des Glaces" má kompaktní tvar s křupavými, jemnými listy. Tato odrůda je velmi odolná vůči chladu, ale naopak citlivá na horko.
| Termín výsevu: | únor, březen |
|---|---|
| Vzdálenost při výsadbě: | 30 cm |
| Doba klíčení: | 10 dní |
| Sklizeň: | duben, květen |
| Produkt č. | FSM-1124A |
|---|---|
| Obsah: | 1 balení |
| EAN: | 3262819502558 |
| Výrobce č. | 1124A |
| Místo výsevu: | volně na záhon, květináče, misky a truhlíky (venkovní) |
| Umístění: | slunce až polostín, slunné stanoviště, polostín |
| Značení: | Bio |
| Botanický název: | Lactuca sativa var. capitata |
| Obsah: | 500 semen |
| Vlastnosti: | certifikováno jako bio |
| Druh zeleniny: | listová |
| K dispozici jako: | porcované osivo |
| Doba setí: | únor, březen |
Právní informace
| Výrobce: | SAS Ferme de Sainte Marthe, 3 route de la Plotiniere-Brain sur l'Authion, 49800, Loire Authion, Francie, kommerziell@fermedesaintemarthe.com, www.fermedesaintemarthe.com |
|---|