La Ferme de Sainte Marthe Lilek "de Barbentane"
Solanum melongena
110,00 Kč
(včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Výnosná odrůda
- Tmavě fialové plody
- Jemná dužina
-
Bio
Popis
Tato odrůda lilku dozrává již brzy a navíc je velmi výnosná. Podlouhlé, tmavě fialové plody mají pevnou, bílou dužinu s jemnou, rozplývající se konzistencí.
| Termín výsevu: | březen, duben |
|---|---|
| Vzdálenost při výsadbě: | 70 cm |
| Doba klíčení: | 10 až 20 dní |
| Sklizeň: | červenec, srpen, září, říjen |
| Produkt č. | FSM-1308A |
|---|---|
| Obsah: | 1 balení |
| EAN: | 3569520036823 |
| Výrobce č. | 1308A |
| Místo výsevu: | pařeniště a skleník, předpěstování |
| Výška růstu: | 70 cm |
| Umístění: | slunné stanoviště |
| Značení: | Bio |
| Botanický název: | Solanum melongena |
| Obsah: | 50 semen |
| Vlastnosti: | certifikováno jako bio |
| Druh zeleniny: | plodová |
| K dispozici jako: | porcované osivo |
| Doba setí: | duben, březen |
Právní informace
| Výrobce: | SAS Ferme de Sainte Marthe, 3 route de la Plotiniere-Brain sur l'Authion, 49800, Loire Authion, Francie, kommerziell@fermedesaintemarthe.com, www.fermedesaintemarthe.com |
|---|