La Ferme de Sainte Marthe Máta "Verte"
Mentha spicata
110,00 Kč
(včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Svěží vůně
- Robustní trvalka
- Dorůstá výšky až 1 m
-
Bio
Popis
Máta je díky své svěží vůni oblíbenou přísadou do omáček, krémů, želé a ovocných salátů. Tato robustní trvalka může dorůst výšky až jednoho metru a lze ji sklízet po celé léto.
| Termín výsevu: | leden, únor, březen, duben |
|---|---|
| Vzdálenost při výsadbě: | 40 cm |
| Doba klíčení: | 15 až 20 dní |
| Sklizeň: | červen, červenec, srpen, září, říjen |
| Produkt č. | FSM-2070A |
|---|---|
| Obsah: | 1 balení |
| EAN: | 3569520038957 |
| Výrobce č. | 2070A |
| Místo výsevu: | volně na záhon, květináče, misky a truhlíky (venkovní), předpěstování |
| Výška růstu: | 60 až 100 cm |
| Umístění: | slunce až polostín, slunné stanoviště, polostín |
| Značení: | Bio |
| Botanický název: | Mentha spicata |
| Obsah: | 500 semen |
| Vlastnosti: | mrazuvzdorný, certifikováno jako bio |
| K dispozici jako: | porcované osivo |
| Doba setí: | duben, únor, leden, březen |
Právní informace
| Výrobce: | SAS Ferme de Sainte Marthe, 3 route de la Plotiniere-Brain sur l'Authion, 49800, Loire Authion, Francie, kommerziell@fermedesaintemarthe.com, www.fermedesaintemarthe.com |
|---|