La Ferme de Sainte Marthe Medvědí česnek
Allium ursinum
130,00 Kč
(včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Kořeninová a léčivá rostlina
- Vytrvalá rostlina
- Preferuje polostín
-
Bio
Popis
Medvědí česnek je skutečnou delikatesou, kterou si můžete vypěstovat i doma. Tato vytrvalá kořeninová a léčivá rostlina roste nejlépe v polostínu. Listy mají široké využití, například do pesta, polévek, salátů nebo čajů.
| Termín výsevu: | červenec |
|---|---|
| Vzdálenost při výsadbě: | 10 - 15 cm |
| Sklizeň: | únor, březen, duben, květen |
| Barva květů: | světlé až bílé odstíny |
| Produkt č. | FSM-1898A |
|---|---|
| Obsah: | 1 balení |
| EAN: | 3569520038490 |
| Výrobce č. | 1898A |
| Místo výsevu: | volně na záhon |
| Výška růstu: | 40 cm |
| Umístění: | polostín |
| Značení: | Bio |
| Botanický název: | Allium ursinum |
| Obsah: | 50 semen |
| Vlastnosti: | mrazuvzdorný, certifikováno jako bio |
| K dispozici jako: | porcované osivo |
| Doba setí: | červenec |
Právní informace
| Výrobce: | SAS Ferme de Sainte Marthe, 3 route de la Plotiniere-Brain sur l'Authion, 49800, Loire Authion, Francie, kommerziell@fermedesaintemarthe.com, www.fermedesaintemarthe.com |
|---|