La Ferme de Sainte Marthe mrkev 'de Colmar à Cœur Rouge 2'
Daucus carota
110,00 Kč
(včetně 12% DPH
Vlastnosti
- pozdní odrůda
- dlouhé kořeny
- sladká chuť
-
Bio
Popis
Pozdní odrůda mrkve, která odolá i mrazivým teplotám až do -15 °C. Dlouhé kořeny mají zářivou dužinu a sladké aroma. Syrovou nebo vařenou mrkví můžete vylepšit a vytvořit nekonečné množství pokrmů.
| Termín výsevu: | květen, červen, červenec |
|---|---|
| Vzdálenost při výsadbě: | 10 cm |
| Doba klíčení: | 8 až 15 dní |
| Sklizeň: | září, říjen, listopad, prosinec |
| Produkt č. | FSM-1412A |
|---|---|
| Obsah: | 1 balení |
| EAN: | 3262810800110 |
| Výrobce č. | 1412A |
| Místo výsevu: | volně na záhon |
| Výška růstu: | 30 cm |
| Umístění: | slunné stanoviště |
| Značení: | Bio |
| Botanický název: | Daucus carota |
| Obsah: | 1500 semen |
| Vlastnosti: | mrazuvzdorný, certifikováno jako bio |
| Druh zeleniny: | kořenová |
| K dispozici jako: | porcované osivo |
| Doba setí: | červenec, červen, květen |
Právní informace
| Výrobce: | SAS Ferme de Sainte Marthe, 3 route de la Plotiniere-Brain sur l'Authion, 49800, Loire Authion, Francie, kommerziell@fermedesaintemarthe.com, www.fermedesaintemarthe.com |
|---|