La Ferme de Sainte Marthe Mrkev "Longue Rouge Sang"
Daucus carota
130,00 Kč
(včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Stará, mrazuvzdorná odrůda
- Fialová slupka
- Oranžovočervená dužina
-
Bio
Popis
Stará, mrazuvzdorná odrůda s polodlouhými kořeny. Slupka má fialovou barvu a dužina je oranžovočervená. Skvělou vlastností této odrůdy je, že barva zůstává i po uvaření nezměněna.
| Termín výsevu: | březen, duben, květen, červen, červenec |
|---|---|
| Vzdálenost při výsadbě: | 10 cm |
| Doba klíčení: | 8 až 15 dní |
| Sklizeň: | červen, červenec, srpen, září, říjen |
| Produkt č. | FSM-1707A |
|---|---|
| Obsah: | 1 balení |
| EAN: | 3569520037899 |
| Výrobce č. | 1707A |
| Místo výsevu: | volně na záhon |
| Výška růstu: | 30 cm |
| Umístění: | slunné stanoviště |
| Značení: | Bio |
| Botanický název: | Daucus carota |
| Obsah: | 1500 semen |
| Vlastnosti: | mrazuvzdorný, certifikováno jako bio |
| Druh zeleniny: | kořenová |
| K dispozici jako: | porcované osivo |
| Doba setí: | duben, červenec, červen, březen, květen |
Právní informace
| Výrobce: | SAS Ferme de Sainte Marthe, 3 route de la Plotiniere-Brain sur l'Authion, 49800, Loire Authion, Francie, kommerziell@fermedesaintemarthe.com, www.fermedesaintemarthe.com |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro La Ferme de Sainte Marthe Mrkev "Longue Rouge Sang" (čeština)
1 hodnocení v jiných jazycích
5,0 z 5 hvězdiček
| 5 hvězdiček | | 2 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 3 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 2 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 1 hvězdička | | 0 | (0%) |
2 hodnocení
Zatím neexistují žádné recenze v jazyce čeština, pouze 1 hodnocení v jiných jazycích.
- Nejsou k dispozici žádné zákaznické recenze.