La Ferme de Sainte Marthe Semena dýně muškátové "Musquée Butternut"
Cucurbita moschata
110,00 Kč
(včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Plody o hmotnosti 2 kg
- Jemná dužina
- Sladká chuť
-
Bio
Popis
Každá rostlina této odrůdy produkuje 4 až 7 plodů o hmotnosti přibližně 2 kg. Plody hruškovitého tvaru mají béžovou barvu a žlutooranžovou dužinu. Chuť je sladká a konzistence se rozplývá na jazyku. Ideální pro použití v polévkách, gratinovaných pokrmech, pyré a paštikách.
| Termín výsevu: | duben |
|---|---|
| Vzdálenost při výsadbě: | 200 cm |
| Doba klíčení: | 10 až 15 dní |
| Sklizeň: | září, říjen |
| Produkt č. | FSM-1013A |
|---|---|
| Obsah: | 1 balení |
| EAN: | 3262810803555 |
| Výrobce č. | 1013A |
| Místo výsevu: | volně na záhon |
| Výška růstu: | 200 cm |
| Umístění: | slunné stanoviště |
| Značení: | Bio |
| Botanický název: | Cucurbita moschata |
| Obsah: | 15 semen |
| Vlastnosti: | certifikováno jako bio |
| Druh zeleniny: | plodová |
| K dispozici jako: | porcované osivo |
| Doba setí: | duben |
Právní informace
| Výrobce: | SAS Ferme de Sainte Marthe, 3 route de la Plotiniere-Brain sur l'Authion, 49800, Loire Authion, Francie, kommerziell@fermedesaintemarthe.com, www.fermedesaintemarthe.com |
|---|