La Ferme de Sainte Marthe Okurka rohatá "Cornu d´Afrique (Kiwano)"
Cucumis metuliferus
130,00 Kč
(včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Šťavnatá dužina
- Jedlá semena
- Chuť připomínající banány a melouny
-
Bio
Popis
Okurka rohatá, nazývaná také kiwano, nese trnité plody oranžové barvy. Šťavnatá dužina má gelovitou konzistenci a obsahuje jedlá semena. Chuťově kiwano připomíná banány a melouny.
| Termín výsevu: | březen, duben, květen |
|---|---|
| Vzdálenost při výsadbě: | 100-150 cm |
| Doba klíčení: | 5 až 10 dní |
| Sklizeň: | srpen, září |
| Produkt č. | FSM-1237A |
|---|---|
| Obsah: | 1 balení |
| EAN: | 3569520001746 |
| Výrobce č. | 1237A |
| Místo výsevu: | volně na záhon, předpěstování |
| Umístění: | slunné stanoviště |
| Značení: | Bio |
| Botanický název: | Cucumis metuliferus |
| Obsah: | 20 semen |
| Vlastnosti: | certifikováno jako bio |
| Druh zeleniny: | plodová |
| K dispozici jako: | porcované osivo |
| Doba setí: | duben, březen, květen |
Právní informace
| Výrobce: | SAS Ferme de Sainte Marthe, 3 route de la Plotiniere-Brain sur l'Authion, 49800, Loire Authion, Francie, kommerziell@fermedesaintemarthe.com, www.fermedesaintemarthe.com |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro La Ferme de Sainte Marthe Okurka rohatá "Cornu d´Afrique (Kiwano)" (čeština)
1 hodnocení v jiných jazycích
5,0 z 5 hvězdiček
| 5 hvězdiček | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 3 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 2 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 1 hvězdička | | 0 | (0%) |
1 hodnocení
Zatím neexistují žádné recenze v jazyce čeština, pouze 1 hodnocení v jiných jazycích.
- Nejsou k dispozici žádné zákaznické recenze.