La Ferme de Sainte Marthe okurka "Vert Long Maraîcher"
Cucumis sativus
96,08 Kč 110,00 Kč -13%
(včetně 12% DPH
Vlastnosti
- hladké plody
- dorůstají délky 15 – 20 cm
- mírně nahořklé
-
Bio
Popis
Výnosná odrůda s hladkými, válcovitými plody, které dorůstají délky 15 – 20 cm. Chuťově se vyznačuje jistou hořkostí – ideální odrůda pro labužníky.
| Termín výsevu: | březen, duben, květen |
|---|---|
| Vzdálenost při výsadbě: | 100-150 cm |
| Doba klíčení: | 5 až 10 dní |
| Sklizeň: | červen, červenec, srpen, září |
| Produkt č. | FSM-1172A |
|---|---|
| Obsah: | 1 balení |
| EAN: | 3262810800400 |
| Výrobce č. | 1172A |
| Místo výsevu: | předpěstování |
| Umístění: | slunné stanoviště |
| Značení: | Bio |
| Botanický název: | Cucumis sativus |
| Obsah: | 20 semen |
| Vlastnosti: | certifikováno jako bio |
| Druh zeleniny: | plodová |
| K dispozici jako: | porcované osivo |
| Doba setí: | duben, březen, květen |
Právní informace
| Výrobce: | SAS Ferme de Sainte Marthe, 3 route de la Plotiniere-Brain sur l'Authion, 49800, Loire Authion, Francie, kommerziell@fermedesaintemarthe.com, www.fermedesaintemarthe.com |
|---|