La Ferme de Sainte Marthe Rajče 'Ananas (Pineapple)'
Solanum lycopersicum
110,00 Kč
(včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Připomíná ananas
- Pevná, sladká dužina
- Plody váží 250 – 400 g
-
Bio
Popis
Dužina této odrůdy připomíná ananas. Je pevná, šťavnatá, sladká a má vynikající chuť. Hmotnost jednoho plodu se pohybuje mezi 250 a 400 g. Ideální do salátů.
| Termín výsevu: | únor, březen, duben |
|---|---|
| Vzdálenost při výsadbě: | 70 cm |
| Doba klíčení: | 7 až 10 dní |
| Sklizeň: | červen, červenec, srpen, září |
| Produkt č. | FSM-1327A |
|---|---|
| Obsah: | 1 balení |
| EAN: | 3569520036922 |
| Výrobce č. | 1327A |
| Místo výsevu: | předpěstování |
| Výška růstu: | 100 až 120 cm |
| Umístění: | slunné stanoviště |
| Značení: | Bio |
| Botanický název: | Solanum lycopersicum |
| Obsah: | 50 semen |
| Vlastnosti: | certifikováno jako bio |
| Druh zeleniny: | plodová |
| K dispozici jako: | porcované osivo |
| Doba setí: | duben, únor, březen |
Právní informace
| Výrobce: | SAS Ferme de Sainte Marthe, 3 route de la Plotiniere-Brain sur l'Authion, 49800, Loire Authion, Francie, kommerziell@fermedesaintemarthe.com, www.fermedesaintemarthe.com |
|---|