La Ferme de Sainte Marthe Rajče 'Andine Cornue'
Solanum lycopersicum
110,00 Kč
(včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Raná zralost
- Podlouhlé plody
- Bez kyselosti
-
Bio
Popis
Stará odrůda rajčat s ranou zralostí a podlouhlými plody, které dosahují hmotnosti mezi 80 a 150 g. Šťavnatá dužina neobsahuje žádnou kyselost a vyznačuje se nádherným aromatem.
| Termín výsevu: | únor, březen, duben |
|---|---|
| Vzdálenost při výsadbě: | 70 cm |
| Doba klíčení: | 7 až 10 dní |
| Sklizeň: | červenec, srpen, září |
| Produkt č. | FSM-1154A |
|---|---|
| Obsah: | 1 balení |
| EAN: | 3569520036373 |
| Výrobce č. | 1154A |
| Místo výsevu: | předpěstování |
| Výška růstu: | 120 až 150 cm |
| Umístění: | slunné stanoviště |
| Značení: | Bio |
| Botanický název: | Solanum lycopersicum |
| Obsah: | 50 semen |
| Vlastnosti: | certifikováno jako bio |
| Druh zeleniny: | plodová |
| K dispozici jako: | porcované osivo |
| Doba setí: | duben, únor, březen |
Právní informace
| Výrobce: | SAS Ferme de Sainte Marthe, 3 route de la Plotiniere-Brain sur l'Authion, 49800, Loire Authion, Francie, kommerziell@fermedesaintemarthe.com, www.fermedesaintemarthe.com |
|---|