La Ferme de Sainte Marthe rajče "Beefsteak"
Solanum lycopersicum
110,00 Kč
(včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Velké plody
- Hmotnost mezi 200–700 g
- Jemná dužina
-
Bio
Popis
Pozdní odrůda rajčat s velkými plody o hmotnosti mezi 200 a 700 g. Dužina je nádherně jemná a voňavá. Ideální také k plnění nebo pro přípravu quiche.
| Termín výsevu: | únor, březen, duben |
|---|---|
| Vzdálenost při výsadbě: | 70 cm |
| Doba klíčení: | 7 až 10 dní |
| Sklizeň: | červenec, srpen, září |
| Produkt č. | FSM-1150A |
|---|---|
| Obsah: | 1 balení |
| EAN: | 3569520036359 |
| Výrobce č. | 1150A |
| Místo výsevu: | předpěstování |
| Výška růstu: | až 1,5 m |
| Umístění: | slunné stanoviště |
| Značení: | Bio |
| Botanický název: | Solanum lycopersicum |
| Obsah: | 50 semen |
| Vlastnosti: | certifikováno jako bio |
| Druh zeleniny: | plodová |
| K dispozici jako: | porcované osivo |
| Doba setí: | duben, únor, březen |
Právní informace
| Výrobce: | SAS Ferme de Sainte Marthe, 3 route de la Plotiniere-Brain sur l'Authion, 49800, Loire Authion, Francie, kommerziell@fermedesaintemarthe.com, www.fermedesaintemarthe.com |
|---|