La Ferme de Sainte Marthe Rajče "Cerise"
Solanum lycopersicum
96,08 Kč 110,00 Kč -13%
(včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Sezónní odrůda
- Plody o velikosti 3 – 4 cm
- Šťavnaté a aromatické
-
Bio
Popis
Sezónní odrůda s dlouhými hrozny, které nesou mnoho červených rajčat. Plody mají průměr 3 – 4 cm. Dužina je pevná, šťavnatá a má aromatickou chuť – ideální do salátů nebo omáček.
| Termín výsevu: | únor, březen, duben |
|---|---|
| Vzdálenost při výsadbě: | 70 cm |
| Doba klíčení: | 7 až 10 dní |
| Sklizeň: | červenec, srpen, září |
| Produkt č. | FSM-1442A |
|---|---|
| Obsah: | 1 balení |
| EAN: | 3569520037172 |
| Výrobce č. | 1442A |
| Místo výsevu: | předpěstování |
| Výška růstu: | 100 cm |
| Umístění: | slunné stanoviště |
| Značení: | Bio |
| Botanický název: | Solanum lycopersicum |
| Obsah: | 50 semen |
| Vlastnosti: | certifikováno jako bio |
| Druh zeleniny: | plodová |
| K dispozici jako: | porcované osivo |
| Doba setí: | duben, únor, březen |
Právní informace
| Výrobce: | SAS Ferme de Sainte Marthe, 3 route de la Plotiniere-Brain sur l'Authion, 49800, Loire Authion, Francie, kommerziell@fermedesaintemarthe.com, www.fermedesaintemarthe.com |
|---|