La Ferme de Sainte Marthe Rajče "Cœur"
Solanum lycopersicum
110,00 Kč
(včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Plody ve tvaru srdce
- Hmotnost plodů 300 – 400 g
- Šťavnaté a aromatické
-
Bio
Popis
Pozdní odrůda s plody ve tvaru srdce, které dosahují hmotnosti mezi 300 a 400 gramy. Dužina je šťavnatá, aromatická a neobsahuje žádné kyseliny. Ideální volba pro osvěžující salát.
| Termín výsevu: | únor, březen, duben |
|---|---|
| Vzdálenost při výsadbě: | 70 cm |
| Doba klíčení: | 7 až 10 dní |
| Sklizeň: | červenec, srpen, září, říjen |
| Produkt č. | FSM-1360A |
|---|---|
| Obsah: | 1 balení |
| EAN: | 3569520037011 |
| Výrobce č. | 1360A |
| Místo výsevu: | předpěstování |
| Výška růstu: | 150 až 200 cm |
| Umístění: | slunné stanoviště |
| Značení: | Bio |
| Botanický název: | Solanum lycopersicum |
| Obsah: | 50 semen |
| Vlastnosti: | certifikováno jako bio |
| Druh zeleniny: | plodová |
| K dispozici jako: | porcované osivo |
| Doba setí: | duben, únor, březen |
Právní informace
| Výrobce: | SAS Ferme de Sainte Marthe, 3 route de la Plotiniere-Brain sur l'Authion, 49800, Loire Authion, Francie, kommerziell@fermedesaintemarthe.com, www.fermedesaintemarthe.com |
|---|