La Ferme de Sainte Marthe Rajče "Miel du Mexique"
Solanum lycopersicum
110,00 Kč
(včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Pozdní odrůda
- Šťavnaté plody
- Měkká dužina
-
Bio
K tomu se hodí
Popis
Pozdní odrůda se šťavnatými plody, které dosahují hmotnosti 15 až 20 gramů. Dužina je měkká, sladká a aromatická. Ideální do salátů nebo na výrobu džemů.
| Termín výsevu: | únor, březen, duben |
|---|---|
| Vzdálenost při výsadbě: | 70 cm |
| Doba klíčení: | 7 až 10 dní |
| Sklizeň: | červenec, srpen, září, říjen |
| Produkt č. | FSM-1216A |
|---|---|
| Obsah: | 1 balení |
| EAN: | 3262810804552 |
| Výrobce č. | 1216A |
| Místo výsevu: | předpěstování |
| Výška růstu: | až 2 m |
| Umístění: | slunné stanoviště |
| Značení: | Bio |
| Botanický název: | Solanum lycopersicum |
| Obsah: | 50 semen |
| Vlastnosti: | certifikováno jako bio |
| Druh zeleniny: | plodová |
| K dispozici jako: | obalované osivo, porcované osivo |
| Doba setí: | duben, únor, březen |
Právní informace
| Výrobce: | SAS Ferme de Sainte Marthe, 3 route de la Plotiniere-Brain sur l'Authion, 49800, Loire Authion, Francie, kommerziell@fermedesaintemarthe.com, www.fermedesaintemarthe.com |
|---|