La Ferme de Sainte Marthe Rajče "Noire Russe"
Solanum lycopersicum
110,00 Kč
(včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Masitá odrůda
- Mírně žebrované plody
- Bez kyselosti
-
Bio
Popis
Krásná odrůda s velmi mírně žebrovanými plody, které váží mezi 120 – 250 g. Dužina není příliš šťavnatá, je sladká a bez kyselosti.
| Termín výsevu: | únor, březen, duben |
|---|---|
| Vzdálenost při výsadbě: | 70 cm |
| Doba klíčení: | 7 až 10 dní |
| Sklizeň: | červenec, srpen, září |
| Produkt č. | FSM-1316A |
|---|---|
| Obsah: | 1 balení |
| EAN: | 3569520036878 |
| Výrobce č. | 1316A |
| Místo výsevu: | předpěstování |
| Výška růstu: | až 2 m |
| Umístění: | slunné stanoviště |
| Značení: | Bio |
| Botanický název: | Solanum lycopersicum |
| Obsah: | 50 semen |
| Vlastnosti: | certifikováno jako bio |
| Druh zeleniny: | plodová |
| K dispozici jako: | porcované osivo |
| Doba setí: | duben, únor, březen |
Právní informace
| Výrobce: | SAS Ferme de Sainte Marthe, 3 route de la Plotiniere-Brain sur l'Authion, 49800, Loire Authion, Francie, kommerziell@fermedesaintemarthe.com, www.fermedesaintemarthe.com |
|---|
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro La Ferme de Sainte Marthe Rajče "Noire Russe" (čeština)
1 hodnocení v jiných jazycích
5,0 z 5 hvězdiček
| 5 hvězdiček | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 3 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 2 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 1 hvězdička | | 0 | (0%) |
1 hodnocení
Zatím neexistují žádné recenze v jazyce čeština, pouze 1 hodnocení v jiných jazycích.
- Nejsou k dispozici žádné zákaznické recenze.