La Ferme de Sainte Marthe Ředkvička "Flamboyant 2"
Raphanus sativus
96,08 Kč 110,00 Kč -13%
(včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Extravagantní odrůda
- Vynikající aroma
- Krásný barevný přechod
-
Bio
Popis
Extravagantní odrůda s červeným zbarvením, které končí bílou špičkou. Ředkvičky by neměly příliš vyrůst, proto je sklízejte raději dříve než později. Chuť je vynikající.
| Termín výsevu: | březen, duben, květen, červen, červenec, srpen |
|---|---|
| Vzdálenost při výsadbě: | 10 cm |
| Doba klíčení: | 3 až 7 dní |
| Sklizeň: | duben, květen, červen, červenec, srpen, září |
| Produkt č. | FSM-1544A |
|---|---|
| Obsah: | 1 balení |
| EAN: | 3262810801209 |
| Výrobce č. | 1544A |
| Místo výsevu: | volně na záhon |
| Umístění: | slunce až polostín, slunné stanoviště, polostín |
| Značení: | Bio |
| Botanický název: | Raphanus sativus |
| Obsah: | 1000 semen |
| Vlastnosti: | certifikováno jako bio |
| Druh zeleniny: | kořenová |
| K dispozici jako: | porcované osivo |
| Doba setí: | duben, srpen, červenec, červen, březen, květen |
Právní informace
| Výrobce: | SAS Ferme de Sainte Marthe, 3 route de la Plotiniere-Brain sur l'Authion, 49800, Loire Authion, Francie, kommerziell@fermedesaintemarthe.com, www.fermedesaintemarthe.com |
|---|