La Ferme de Sainte Marthe řepa 'Chioggia'
Beta vulgaris
110,00 Kč
(včetně 12% DPH
Vlastnosti
- sladká chuť
- pruhovaná dužina
- vhodná ke konzumaci za syrova i po uvaření
-
Bio
Popis
Stará italská odrůda s kulatou bulvou. Dužina má nejen sladké aroma, ale díky svým růžovo-bílým pruhům je také vysoce dekorativní. Ať už syrová, nebo vařená – tato zelenina je vždy požitkem.
| Termín výsevu: | duben, květen |
|---|---|
| Vzdálenost při výsadbě: | 30-60 cm |
| Doba klíčení: | 15 dní |
| Sklizeň: | červenec, srpen, září, říjen, listopad |
| Produkt č. | FSM-1497A |
|---|---|
| Obsah: | 1 balení |
| EAN: | 3569520037394 |
| Výrobce č. | 1497A |
| Místo výsevu: | volně na záhon |
| Výška růstu: | 30 až 40 cm |
| Umístění: | slunce až polostín, slunné stanoviště, polostín |
| Značení: | Bio |
| Botanický název: | Beta vulgaris |
| Obsah: | 150 semen |
| Vlastnosti: | certifikováno jako bio |
| Druh zeleniny: | kořenová |
| K dispozici jako: | porcované osivo |
| Doba setí: | duben, květen |
Právní informace
| Výrobce: | SAS Ferme de Sainte Marthe, 3 route de la Plotiniere-Brain sur l'Authion, 49800, Loire Authion, Francie, kommerziell@fermedesaintemarthe.com, www.fermedesaintemarthe.com |
|---|