La Ferme de Sainte Marthe Rukola "Sauvage"
Diplotaxis tenuifolia
90,00 Kč
(včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Dvouletá rostlina
- Kořeněná, hřejivá chuť
- Jedlé žluté květy
-
Bio
Popis
Listy odrůdy rukoly "Sauvage" jsou tmavě zelené a mají dlouhý, úzký tvar. Mají kořeněnou, hřejivou chuť a lze si je vychutnat jako salát nebo zeleninovou přílohu. Jedlé jsou i žluté květy – jsou méně pálivé, ale o to sladší.
| Termín výsevu: | březen, duben, květen, červen, červenec, srpen, září |
|---|---|
| Vzdálenost při výsadbě: | 20-25 cm |
| Doba klíčení: | 10 až 15 dní |
| Sklizeň: | květen, červen, červenec, srpen, září, říjen, listopad |
| Barva květů: | žluté odstíny |
| Produkt č. | FSM-1050A |
|---|---|
| Obsah: | 1 balení |
| EAN: | 3262810804309 |
| Výrobce č. | 1050A |
| Místo výsevu: | volně na záhon, květináče, misky a truhlíky (venkovní) |
| Umístění: | slunce až polostín, slunné stanoviště, polostín |
| Značení: | Bio |
| Botanický název: | Diplotaxis tenuifolia |
| Obsah: | 1000 semen |
| Vlastnosti: | mrazuvzdorný, certifikováno jako bio |
| Druh zeleniny: | listová |
| K dispozici jako: | porcované osivo |
| Doba setí: | duben, srpen, červenec, červen, březen, květen, září |
Právní informace
| Výrobce: | SAS Ferme de Sainte Marthe, 3 route de la Plotiniere-Brain sur l'Authion, 49800, Loire Authion, Francie, kommerziell@fermedesaintemarthe.com, www.fermedesaintemarthe.com |
|---|