La Ferme de Sainte Marthe Semena polníčku "à Grosse Graine"
Valerianella locusta
118,86 Kč 130,00 Kč -9%
(včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Rychlý růst
- Raná zralost
- Dlouhé, jemné listy
-
Bio
Popis
Mrazuvzdorný polníček s rychlým růstem a ranou zralostí. Listy jsou široké, dlouhé a mají jemnou konzistenci. Lze je konzumovat buď syrové, nebo vařené, podobně jako špenát.
| Termín výsevu: | červenec, srpen, září |
|---|---|
| Vzdálenost při výsadbě: | 10 - 15 cm |
| Doba klíčení: | 7 až 15 dní |
| Sklizeň: | listopad, prosinec |
| Produkt č. | FSM-1123A |
|---|---|
| Obsah: | 1 balení |
| EAN: | 3262810800806 |
| Výrobce č. | 1123A |
| Místo výsevu: | volně na záhon |
| Výška růstu: | 20 cm |
| Umístění: | polostín |
| Značení: | Bio |
| Botanický název: | Valerianella locusta |
| Obsah: | 500 semen |
| Vlastnosti: | mrazuvzdorný, certifikováno jako bio |
| Druh zeleniny: | listová |
| K dispozici jako: | porcované osivo |
| Doba setí: | srpen, červenec, září |
Právní informace
| Výrobce: | SAS Ferme de Sainte Marthe, 3 route de la Plotiniere-Brain sur l'Authion, 49800, Loire Authion, Francie, kommerziell@fermedesaintemarthe.com, www.fermedesaintemarthe.com |
|---|