La Ferme de Sainte Marthe Směs mrkví
Daucus carota
130,00 Kč
(včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Obsahuje 4 staré odrůdy
- Pestrobarevná směs
- Pomalu rostoucí
-
Bio
Popis
Toto balení obsahuje čtyři staré a pestrobarevné odrůdy mrkve, které zajistí rozmanitost jak na záhonu, tak na talíři. Rostou pomalu a v zimě je lze konzumovat čerstvé nebo je konzervovat.
Obsahuje následující 4 odrůdy mrkve:
- 'Colmar à coeur rouge 2'
- 'Gniff'
- 'Blanche de Kuttingen'
- 'Jaune du Doubs'
| Termín výsevu: | duben, květen |
|---|---|
| Vzdálenost při výsadbě: | 10 cm |
| Doba klíčení: | 8 až 15 dní |
| Sklizeň: | září, říjen, listopad |
| Produkt č. | FSM-2162A |
|---|---|
| Obsah: | 1 balení |
| EAN: | 3569520039084 |
| Výrobce č. | 2162A |
| Místo výsevu: | volně na záhon |
| Výška růstu: | 30 cm |
| Umístění: | slunné stanoviště |
| Značení: | Bio |
| Botanický název: | Daucus carota |
| Obsah: | 1500 semen |
| Vlastnosti: | certifikováno jako bio |
| Druh zeleniny: | kořenová |
| K dispozici jako: | porcované osivo |
| Doba setí: | duben, květen |
Právní informace
| Výrobce: | SAS Ferme de Sainte Marthe, 3 route de la Plotiniere-Brain sur l'Authion, 49800, Loire Authion, Francie, kommerziell@fermedesaintemarthe.com, www.fermedesaintemarthe.com |
|---|