La Ferme de Sainte Marthe Špenát "Matador"
Spinacia oleracea
96,08 Kč 110,00 Kč -13%
(včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Pozdní odrůda
- Silné, tmavě zelené listy
- Vhodný ke konzumaci za syrova i vařený
-
Bio
Popis
Pozdní odrůda špenátu se silnými, tmavě zelenými listy. Ty lze konzumovat jak za syrova, tak i tepelně upravené. Nejlepší je zpracovat je ihned po sklizni.
| Termín výsevu: | únor, březen, duben |
|---|---|
| Vzdálenost při výsadbě: | 15-20 cm |
| Doba klíčení: | 10 až 15 dní |
| Sklizeň: | duben, květen, červen |
| Produkt č. | FSM-1719A |
|---|---|
| Obsah: | 1 balení |
| EAN: | 3569520012773 |
| Výrobce č. | 1719A |
| Místo výsevu: | volně na záhon |
| Výška růstu: | 40 cm |
| Umístění: | slunce až polostín, slunné stanoviště, polostín |
| Značení: | Bio |
| Botanický název: | Spinacia oleracea |
| Obsah: | 500 semen |
| Vlastnosti: | mrazuvzdorný, certifikováno jako bio |
| Druh zeleniny: | listová |
| K dispozici jako: | porcované osivo |
| Doba setí: | duben, únor, březen |
Právní informace
| Výrobce: | SAS Ferme de Sainte Marthe, 3 route de la Plotiniere-Brain sur l'Authion, 49800, Loire Authion, Francie, kommerziell@fermedesaintemarthe.com, www.fermedesaintemarthe.com |
|---|