La Ferme de Sainte Marthe Tymián "Commun" (semínka)
Thymus vulgaris
110,00 Kč
(včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Obzvláště aromatický
- Světle růžové květy
- Víceletý a mrazuvzdorný
-
Bio
Popis
Tymián je nejen oblíbeným kořením v kuchyni, ale svými četnými světle růžovými květy láká také užitečný hmyz. Aromatické a voňavé listy lze využít v široké škále pokrmů.
| Termín výsevu: | březen, duben, květen, červen |
|---|---|
| Vzdálenost při výsadbě: | 20-40 cm |
| Doba klíčení: | 14 až 21 dní |
| Sklizeň: | březen, duben, květen, červen, červenec, srpen, září, říjen |
| Barva květů: | růžové odstíny |
| Produkt č. | FSM-1488A |
|---|---|
| Obsah: | 1 balení |
| EAN: | 3569520037363 |
| Výrobce č. | 1488A |
| Místo výsevu: | volně na záhon, květináče, misky a truhlíky (venkovní) |
| Hloubka výsadby: | 0 cm |
| Výška růstu: | 30 až 40 cm |
| Umístění: | slunné stanoviště |
| Značení: | Bio |
| Botanický název: | Thymus vulgaris |
| Obsah: | 1000 semen |
| Vlastnosti: | mrazuvzdorný, certifikováno jako bio |
| K dispozici jako: | porcované osivo |
| Doba setí: | duben, červen, březen, květen |
Právní informace
| Výrobce: | SAS Ferme de Sainte Marthe, 3 route de la Plotiniere-Brain sur l'Authion, 49800, Loire Authion, Francie, kommerziell@fermedesaintemarthe.com, www.fermedesaintemarthe.com |
|---|