La Ferme de Sainte Marthe Výsevní pásek mrkve "Nantaise 2"
Daucus carota
130,00 Kč
(včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Výsevní pásek o délce 3 m
- Obsahuje 200 semen
- Sladká chuť
-
Bio
Popis
Oblíbená odrůda s jemným, sladkým aroma. Je vhodná i ke konzervaci. Po sklizni odřízněte listy nad krčkem, abyste prodloužili její skladovatelnost.
| Termín výsevu: | březen, duben, květen, červen, říjen, listopad |
|---|---|
| Doba klíčení: | 1 až 2 týdny |
| Sklizeň: | září, říjen, listopad, prosinec |
| Produkt č. | FSM-1915A |
|---|---|
| Obsah: | 1 balení |
| EAN: | 3262810810355 |
| Výrobce č. | 1915A |
| Místo výsevu: | volně na záhon |
| Vystačí přibližně na: | 3 m |
| Hloubka výsadby: | 0,5 cm |
| Výška růstu: | 30 cm |
| Umístění: | slunné stanoviště |
| Značení: | Bio |
| Botanický název: | Daucus carota |
| Obsah: | 200 semen |
| Vlastnosti: | certifikováno jako bio |
| Druh zeleniny: | kořenová |
| K dispozici jako: | osivové pásky |
| Doba setí: | duben, červen, březen, květen, listopad, říjen |
Právní informace
| Výrobce: | SAS Ferme de Sainte Marthe, 3 route de la Plotiniere-Brain sur l'Authion, 49800, Loire Authion, Francie, kommerziell@fermedesaintemarthe.com, www.fermedesaintemarthe.com |
|---|