La Ferme de Sainte Marthe Zakrslý hrách "Douce Provence Grain Rond à Écosser"
Pisum sativum
170,00 Kč
(včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Kulatá zrna
- Sladká chuť
- Šťavnatá, jemná zrna
-
Bio
Popis
Skvělá odrůda s kulatými zrny, která mají sladkou chuť a šťavnatou, jemnou konzistenci. Při postupném výsevu je možná průběžná sklizeň od dubna do srpna.
| Termín výsevu: | únor, březen, duben, květen, říjen, listopad |
|---|---|
| Vzdálenost při výsadbě: | 15-20 cm |
| Doba klíčení: | 8 až 10 dní |
| Sklizeň: | duben, květen, červen, červenec, srpen |
| Produkt č. | FSM-2337A |
|---|---|
| Obsah: | 1 balení |
| EAN: | 3569520027975 |
| Výrobce č. | 2337A |
| Místo výsevu: | volně na záhon |
| Výška růstu: | 40 až 50 cm |
| Umístění: | slunné stanoviště |
| Značení: | Bio |
| Botanický název: | Pisum sativum |
| Obsah: | 80 g |
| Vlastnosti: | certifikováno jako bio |
| Druh zeleniny: | luštěniny |
| K dispozici jako: | porcované osivo |
| Doba setí: | duben, únor, březen, květen, listopad, říjen |
Právní informace
| Výrobce: | SAS Ferme de Sainte Marthe, 3 route de la Plotiniere-Brain sur l'Authion, 49800, Loire Authion, Francie, kommerziell@fermedesaintemarthe.com, www.fermedesaintemarthe.com |
|---|