La Ferme de Sainte Marthe Zelí 'Cœur de Bœuf des Vertus'
Brassica oleracea
110,00 Kč
(včetně 12% DPH
Vlastnosti
- Velké, špičaté hlávky
- Vhodné k mražení
- Skvělé syrové i vařené
-
Bio
Popis
Tato výnosná odrůda zelí vytváří velké, špičaté hlávky, které lze konzumovat syrové i vařené. Tato odrůda je také skvěle vhodná k mražení.
| Termín výsevu: | březen, duben, květen, červen |
|---|---|
| Vzdálenost při výsadbě: | 60 cm |
| Doba klíčení: | 5 až 10 dní |
| Sklizeň: | červenec, srpen, září, říjen, listopad, prosinec |
| Produkt č. | FSM-1439A |
|---|---|
| Obsah: | 1 balení |
| EAN: | 3569520037158 |
| Výrobce č. | 1439A |
| Místo výsevu: | volně na záhon |
| Výška růstu: | 20 až 60 cm |
| Umístění: | slunce až polostín, slunné stanoviště, polostín |
| Značení: | Bio |
| Botanický název: | Brassica oleracea |
| Obsah: | 80 semen |
| Vlastnosti: | mrazuvzdorný, certifikováno jako bio |
| Druh zeleniny: | košťálová |
| K dispozici jako: | porcované osivo |
| Doba setí: | duben, červen, březen, květen |
Právní informace
| Výrobce: | SAS Ferme de Sainte Marthe, 3 route de la Plotiniere-Brain sur l'Authion, 49800, Loire Authion, Francie, kommerziell@fermedesaintemarthe.com, www.fermedesaintemarthe.com |
|---|