Nelson Garden Bio výsevní květináče čtvercové 8 cm
Optimální pro rané pěstování a předpěstování semen
192,30 Kč 280,00 Kč -31%
(včetně 21% DPH
Vlastnosti
- Biologicky rozložitelné
- Rozměry: 8 x 8 cm
- Obsah: 15 kusů
Popis
Zelené bio výsevní květináče se výborně hodí pro předpěstování a výsev semen před přesazením rostlin do větších nádob. Odtokové otvory na spodní straně umožňují účinný odtok přebytečné vody. Materiál tvoří biologicky rozložitelný plast na bázi uhličitanu vápenatého, cukrové třtiny a řepky, proto lze květináče po použití kompostovat.
- Pro předpěstování a výsev
- Odtokové otvory na spodní straně
- Z biologicky rozložitelného plastu
- Kompostovatelné
- Rozměry: 8 x 8 cm
- Obsah: 15 kusů
| Produkt č. | NG-700236A |
|---|---|
| Obsah: | 1 balení |
| EAN: | 7312607002367 |
| Výrobce č. | 700236A |
| Materiál: | plast |
| Oblast použití - květináče a pěstební nádoby: | outdoor, indoor |
| Materiál: | plast |
| Tvar: | čtvercový |
| Barva: | zelená |
| Šířka: | 8 cm |
| Výška: | 8 cm |
| Vlastnosti: | možný odtok vody, udržitelně vyrobený |
| Typ produktu: | předpěstování |
K tomu se hodí
Podobné výrobky
Recenze našich zákazníků a zákaznic
hodnocení pro Nelson Garden Bio výsevní květináče čtvercové 8 cm (čeština)
1 hodnocení v jiných jazycích
4,0 z 5 hvězdiček
| 5 hvězdiček | | 0 | (0%) |
|---|---|---|---|
| 4 hvězdičky | | 1 | (100%) |
| 3 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 2 hvězdičky | | 0 | (0%) |
| 1 hvězdička | | 0 | (0%) |
1 hodnocení
Zatím neexistují žádné recenze v jazyce čeština, pouze 1 hodnocení v jiných jazycích.
- Nejsou k dispozici žádné zákaznické recenze.