Nelson Garden Bio výsevní květináče čtvercové 6 cm, 30 ks
Pro předpěstování a rané pěstování
207,60 Kč 220,00 Kč -6%
(6,92 Kč / ks, včetně 21% DPH
Vlastnosti
- Biologicky rozložitelné
- Výška: 6 cm
- Obsah: 30 kusů
Popis
Zelené bio výsevní květináče se výborně hodí pro předpěstování a výsev semen před přesazením rostlin do větších nádob. Odtokové otvory na spodní straně umožňují účinný odtok přebytečné vody. Materiál tvoří biologicky rozložitelný plast na bázi uhličitanu vápenatého, cukrové třtiny a řepky, proto lze květináče po použití kompostovat.
- Pro předpěstování a výsev
- Odtokové otvory na spodní straně
- Z biologicky rozložitelného plastu
- Kompostovatelné
- Rozměry: 6 x 6 cm
- Obsah: 30 kusů
| Produkt č. | NG-700235A |
|---|---|
| Obsah: | 30 ks |
| EAN: | 7312607002350 |
| Výrobce č. | 700235A |
| Materiál: | plast |
| Oblast použití - květináče a pěstební nádoby: | outdoor, indoor |
| Tvar: | čtvercový |
| Barva: | zelená |
| Šířka: | 6 cm |
| Výška: | 6 cm |
| Vlastnosti: | možný odtok vody, udržitelně vyrobený |
| Typ produktu: | předpěstování |